• Львів: +38 093 303-77-33
  • +38 067 159-09-02
  • Email us: info@drimdim.com.ua

Гіпсокартонні роботи

  • Home
  • /
  • Гіпсокартонні роботи

Гіпсокартон – це, в основному, внутрішній шар гіпсу, просочений між двома зовнішніми шарами підкладкового паперу, включаючи різні добавки у гіпсовий шар. Гіпсокартонні листи бувають звичайні, вологостійкі, вогнетривкі, звукоізоляційні, арочні.

Гіпсокартон добре допомагає знижувати передачу шуму, зокрема, повітряних звуків, таких як мова та музика. Високопродуктивні гіпсокартони мають спеціально розроблену серцевину, яка забезпечує ще кращу ізоляцію від звуку. Хоча стандартний гіпсокартон є ідеальним для більшості середовищ, його не слід використовувати в умовах постійної вологості.

Гіпсокартонні роботи: особливості

У випадку новобудов широко використовують гіпсокартон. Для стелі зазвичай встановлюють гіпсокартон на металевому каркасі. З гіпсокартонних конструкцій монтують міжкімнатні перегородки,влаштовують декоративні елементи стін та стель .

  • Гіпсокартон набагато простіший для шпаклювання, ніж гола цегляна кладка, і тому що він потребує лише простого покриття – це, як правило, і найдешевший варіант.
  • Гіпсокартон також виконує функцію облицювання стін, і його монтаж є  простим та швидким. Він виявився досить корисним компонентом для звукоізоляції.

Гіпсокартон набуває все більшої популярності, особливо серед самих майстрів. Він замінив штукатурку,є чудовим рішенням для оздоблення стелі та міжкімнатних перегородок.

Монтаж гіпсокартона: Львів

Монтаж гіпсокартону – досить швидкий процес порівняно з процесом штукатурки. Процес монтажу вимагає менше часу та праці, що може призвести до менших витрат. Гіпсокартон також допомагає зменшити шум, має вогнестійкіи властивості. Ціна послуги залежить від індивідуальних особливостей приміщень, які будуть оздоблюватися. Прайс можна дізнатися за контактним номером телефону компанії. Знання про переваги та недоліки як штукатурки, так і гіпсокартону допомагають вибрати найкращу систему для конкретного випадку.