• Львів: +38 093 303-77-33
  • +38 067 159-09-02
  • Email us: info@drimdim.com.ua

Влаштування опалення

  • Home
  • /
  • Влаштування опалення

Будинки, які потребують оновлення, часто мають неефективні або насправді небезпечні системи центрального опалення, а інші взагалі не матимуть жодної. У цих випадках потрібно буде планувати встановлення нового котла та радіаторів.

Установка центрального опалення – це процес, що вимагає великих витрат та трудомісткості. Потрібно зробити багато завдань: від встановлення трубопроводів по всьому будинку, розміщення радіаторів, щоб вони були готові до використання у приміщеннях, до, звичайно, встановлення самого котла.

Хоча можна встановити всю систему самостійно, рекомендується зробити це з професійним монтажником через складний характер центрального опалення.

Монтаж системи опалення: особливості

Для того, щоб встановити центральне опалення, існує чимало завдань, крім просто встановлення котла та радіаторів. Система центрального опалення є складною і складається з декількох компонентів, які залежать від вибору типу. Встановлення повноцінної системи центрального опалення з котлами, радіаторами, трубопроводами та системами управління є дорогим завданням.

Що варто враховувати:

  • Занадто малі обігрівачі працюють постійно і призводять до того, що збільшують рахунки за енергію. Надмірне зношування також робить їх більш схильними до передчасних збоїв.
  • Занадто велика опалювальна система також спричинить проблеми. Велика система, ймовірно, буде часто включатись і вимикатись, створюючи більше зносу, ніж потрібно, на всіх її компонентах.

Знати, яку систему опалення розміру отримати не завжди просто, але фахівці з опалення мають знання та досвід, який допоможе визначити всі необхідні параметри. Кінцевим результатом є затишне та енергоефективне опалення в приміщенні. Система центрального опалення складається з джерела тепла в поєднанні з підключеними відводами тепла – це зазвичай означає котел і радіатори, але це також може означати підлогове опалення.

Опалення під ключ: Львів

З урахуванням всього потрібно мати загальне уявлення про вартість, щоб уникнути неприємних сюрпризів. Якщо клієнт знає середню ціну системи центрального опалення, він буде краще поінформований при визначенні, чи є ціна розумною чи ні. Незважаючи на це, тип опалювальної системи та конкретні деталі установки можуть сильно відрізнятися залежно від багатьох факторів вашого будинку. Через це складно розрахувати точну ціну.