• Львів: +38 093 303-77-33
  • +38 067 159-09-02
  • Email us: info@drimdim.com.ua

Монтаж теплої підлоги

  • Home
  • /
  • Монтаж теплої підлоги

Доступні різноманітні системи підлогового опалення. Деякі використовують гарячу воду, яка проходить через гнучкі трубки. Це можна використовувати при монтажі нових підлог, також це варіант, коли підлогове покриття вже встановлено, але у володарів є доступ до нижньої сторони.

Ще один варіант – промениста теплова система, яка використовує електрику. Вони простіші в установці, ніж водопровідні системи, і менш дорогі. Системи зазвичай складаються з тонких нагрівальних кабелів, вбудованих у пластиковий килимок, який встановлюється між підлогою та підлоговим покриттям. Коли кабелі увімкнено, вони працюють як електрична ковдра, щоб прогріти підлогу.

Монтаж системи опалення

Будинки, які потребують оновлення, часто мають неефективні ,морально застарілі системи центрального опалення, а інші взагалі не матимуть жодної. У цих випадках потрібно буде планувати встановлення нового котла та радіаторів.

Установка індивідуального опалення – це процес, що вимагає певних витрат та трудомісткості. Потрібно зробити багато завдань: від теплотехнічного прорахунку до встановлення трубопроводів по всьому будинку, розміщення радіаторів, щоб вони були готові до використання у приміщеннях, встановлення самого котла.

Хоча можна встановити всю систему самостійно, рекомендується зробити це з професійним фахівцем, так як опалення це складна інженерна система,яка потребує особливих знань та навиків .

Монтаж системи опалення: особливості

Для того, щоб встановити індивідуальне опалення, існує чимало завдань, крім просто встановлення котла та радіаторів. Система опалення є складною і складається з декількох компонентів, які залежать від вибору типу. Встановлення повноцінної системи опалення з котлами, радіаторами, трубопроводами та системами управління є відповідальним завданням.

Що варто враховувати:

  • Занадто малі обігрівачі працюють постійно і призводять до того, що збільшують рахунки за енергію. Надмірне зношування також робить їх більш схильними до передчасних збоїв.
  • Занадто велика опалювальна система також спричинить проблеми. Велика система, ймовірно, буде часто включатись і вимикатись, створюючи більше зносу, ніж потрібно, на всіх її компонентах.

Знати, яку систему опалення змонтувати не завжди просто, але фахівці з опалення мають знання та досвід, який допоможе визначити всі необхідні параметри. Кінцевим результатом є затишне та енергоефективне опалення в приміщенні. Система опалення складається з джерела тепла в поєднанні з підключеними відводами тепла – це зазвичай котел і радіатори, система теплих підлог.

Опалення під ключ: Львів

З урахуванням всього потрібно мати загальне уявлення про вибрану систему опалення, щоб уникнути неприємних сюрпризів при монтажі та експлуатації. Якщо клієнт знає середню ціну системи опалення, він буде краще поінформований при визначенні, чи є ціна розумною чи ні. Незважаючи на це, тип опалювальної системи та конкретні деталі установки можуть сильно відрізнятися залежно від багатьох факторів вашого будинку. Через це складно розрахувати точну ціну.