• Львів: +38 093 303-77-33
  • +38 067 159-09-02
  • Email us: info@drimdim.com.ua

Плиточні роботи

  • Home
  • /
  • Плиточні роботи

Протягом багатьох років були впроваджені нові методи та матеріали, але встановлення плитки залишається тим самим ручним, трудомістким процесом, що було з давніх часів. Він починається з підготовки основи,попередньою розкладкою плитки. Поширені матеріали, що використовуються при вкладанні плитки, це клейові суміші,фуги,герметики.В місцях з агресивним середовищем застосовують морозостійкі суміші,епоксидні фуги,гідроізоляційні матеріали.

Плиточні роботи: особливості

Послуги зазвичай включають як житловий, так і комерційний монтаж плитки, природного каменю, граніту та мармуру, керамічної плитки тощо.

Що важливо пам’ятати перед початком ремонту:

  • Нелегко визначити різницю між плиткою для підлоги та настінною плиткою, просто подивившись на них, але є різниця. В основному, плитка для підлоги відрізняється від настінної тим, що вона більш міцна. Оскільки підлога сприймає більше навантаження, ніж стіна, вона потребує більшої стійкості до розтріскування та відколів, коли на неї падають речі. Міцність певної плитки визначаються інгредієнтами, що складають її основу, видом глазурі або оброблюваного покриття, якщо вони є, і тим, як довго та при якій температурі плитка випалюється. Можна використовувати плитку для підлоги на стінах, але робити навпаки не рекомендується.
  • Взагалі, більшість плиток для підлоги сьогодні мають різні формати .Розмір плитки вплине на зовнішній вигляд приміщення. Вподобання великих чи прямокутних плиток – це справді питання особистого смаку.
  • Хоча плитка для підлоги впливатиме на загальний вигляд приміщення, вона здебільшого під ногами та покрита меблями, килимами. Настінна плитка, з іншого боку, знаходиться на рівні очей та може дійсно зробити дизайн. Поєднання дизайнерських серій може створити абсолютно приголомшливі результати.

Актуальною сьогодні є послуга монтажу плитки під ключ, що дозволяє зекономити на роботах та отримати кінцевий результат набагато швидше.

Плиточні роботі:

Незалежно від об’єму роботи, нове будівництво, реконструкція чи комерційний проект, клієнти завжди отримають якісне обслуговування, на яке вони заслуговують. Місія компанії – запропонувати клієнтам професійне та фахове вкладання плитки за конкурентною ціною.

Щоб покласти плитку у Львові, достатньо скористатися номером сервісу – і спеціалісти швидко виконають завдання.