• Львів: +38 093 303-77-33
  • +38 067 159-09-02
  • Email us: info@drimdim.com.ua

Послуги

  • Home
  • /
  • Послуги

Ремонт приміщень

Кожен з нас колись, прямо чи опосередковано, стикався з ремонтом власної оселі. Багато людей під час проведення ремонтних робіт, не маючи відповідних навиків та знань, бажаючи зекономити, роблять суттєві помилки при виборі та застосуванні будівельних матеріалів,їх технологічному використанні.

Всі ці фактори негативно впливають на термін та подальшу експлуатацію відремонтованого приміщення. Щоб уникнути таких наслідків наполегливо радимо Вам звертатись до професіоналів, які мають відповідні знання, навички, досвід. Команда наших фахівців професійно виконає ремонт будь-якої складності в найстисліші терміни,ми гарантуємо високу якість виконаних робіт. Нами розроблені власні технологічні карти виконання робіт, використовуючи які ми надаємо 5 років гарантії на виконані роботи.

Будівництво котеджів

Наша компанія спеціалізується на будівництві будинків та котеджів з цегли, керамоблоків, газоблоків та з клеєного бруса. Будівництво будинку складний процес, який неможливо осилити не маючи відповідних знань, досвіду та обладнання.

Фахівці нашої компанії допоможуть Вам в підборі ділянки, виборі проекту, кваліфіковано проконсультують по питанням будівництва.

Будівництво власної оселі це відповідальний процес, який краще довірити професіоналам. Будинок збудований нами буде довго дарувати Вам затишок та теплоту, не буде потребувати ремонту протягом тривалого часу.

Інженерія та реконструкція

Компанія ДрімДім виконує весь спектр інженерних робіт, а саме влаштування систем опалення, водопостачання та водовідвендення, монтаж електро та слабострумних мереж, влаштування вентиляційних систем.

Також ми монтуємо сучасні допоміжні системи – сонячні колектори, сонячні батареї, системи розумний дім, теплові насоси. Використання та правильне налаштування цих систем дає змогу суттєво заощаджувати на дорогих енергорерурсах нашим клієнтам.