• Львів: +38 093 303-77-33
  • +38 067 159-09-02
  • Email us: info@drimdim.com.ua

Ремонт квартир

  • Home
  • /
  • Ремонт квартир

Багато видів ремонту житлових, комерційних приміщень невеликої площі – це те, що клієнти можуть зробити самостійно, в той час як інші можуть бути настільки складними, трудомісткими або ризикованими, що необхідна допомога кваліфікованої компанії. Якщо у мешканців немає часу, інструментів або навичок, необхідних для виконання цих завдань, вони завжди можуть звернутися в спеціалізовану компанію. Вона забезпечить професійний та надійний ремонт, благоустрій та омолодження квартири, будинку, починаючи від невеликих завдань та закінчуючи великими проектами.

Незалежно від того, наскільки серйозною або дивною може бути проблема, швидше за все, наші фахівці вже бачили її раніше. Ніколи не варто соромитися просити про допомогу. Ці професіонали здатні впоратись з будь-якою поставленою задачею краще, ніж будь-хто інший.

Ремонт квартир під ключ: особливості

У сучасному розумінні квартира або будинок «під ключ» – це житло, повністю адаптоване під замовника, що враховує його спосіб життя, кількість проживаючих членів сім’ї, їх розпорядок дня, звички та естетичні уподобання.

Фактично, послуга ремонту під ключ говорить про те, що клієнт вільний від неспокою та турбот, пов’язаних з процесом перетворення житла.

Що може бути включеним в ремонт «під ключ»:

  • Електромонтажні роботи – вкладання проводки, встановлення електрофурнітури, освітлювальні прилади та інше.
  • Сантехнічні роботи – прокладка тепло та сантехмереж,інсталяція сантехприладів.
  • Оздоблювальні роботи – підготовка поверхонь під фарбування,поклейку шпалер,влаштування різних типів підлог,вкладання плитки,фарбування і так далі.

Абсолютно кожен ремонтний процес, незалежно від того, перепланування це або проста заміна вікон або дверей, повинен починатися з демонтажу. Ця дія включає в себе повне очищення приміщення від зайвих речей, в яких немає необхідності. Така робота вважається брудною, та після її завершення, повинен проводитися вивіз сміття та ретельне прибирання очищеного простору.

Що пропонує компанія

Найбільш важливий аспект тут – це знання, вміння та кваліфікація працівників, так як кожен, навіть самий на перший погляд незначний процес містить у собі масу тонкощів та нюансів, які при роботі повинні бути враховані фахівцем. Після закінчення грубих робіт  майстри переходять до чистового оздоблення і остаточного прибирання об’єкта. Хороший майстер на всі руки справляється практично з усіма поставленими йому завданнями з великою увагою до деталей. Ремонт в новобудові Львова можна замовити за контактним номером компанії.