• Львів: +38 093 303-77-33
  • +38 067 159-09-02
  • Email us: info@drimdim.com.ua

Ремонт офісів

  • Home
  • /
  • Ремонт офісів

Компанія виконує повний комплекс будівельних, ремонтних та оздоблювальних робіт комерційних,нежитлових приміщень. Фахівці готові запропонувати свої послуги для фізичних та юридичних осіб.

Звернувшись до професіоналів за отриманням послуг, клієнти отримають швидкий, якісний ремонт, який відповідає всім сучасним вимогам.

Ремонт нежитлових приміщень: особливості

Замовити комплексний ремонт офісів – найкращий варіант. Це обумовлено декількома причинами. По-перше, такий підхід вигідний з економічної точки зору. Ремонт «під ключ» обходиться набагато дешевше, ніж замовлення окремих послуг в різних компаніях. По-друге, клієнтові не потрібно щось робити самому. Все необхідне за нього виконають досвідчені співробітники компанії.

Що важливо врахувати:

  • Оздоблення офісу безпосередньо пов’язане з робочим процесом. Співробітники проводять у цьому приміщенні по 9 годин на день, іноді затримуючись до ночі. Якщо весь цей час на них «тисне» брудна стеля з іржавими розводами, обшарпана підлога, стіни з радянськими шпалерами. На яку продуктивність можна від них чекати? Іншими словами, якісно виконаний ремонт офісу та цікаво підібраний інтер’єр – це запорука успішної роботи будь-якої організації.
  • Спеціалісти проводять повний комплекс ремонтно-будівельних робіт абсолютно будь-якої складності та спрямованості. Ремонт та оздоблення офісів реалізується за європейськими стандартами та із застосуванням сучасного обладнання,використанні передових технологій.

Зручно, якщо ремонтна організація виконує весь спектр ремонтно-будівельних робіт. Вигоди для клієнта у цьому випадку – це найвищий професіоналізм, беззаперечне виконання взятих на себе зобов’язань, дотримання термінів, порядність, оптимальне співвідношення ціни та якості.

Як замовити ремонт офісу під ключ: Львів

За багаторічну практику компанія придбала безцінний досвід, що дозволяє з упевненістю пропонувати широкий перелік послуг по дизайну, проектуванню, ремонту: від розробки концептів дизайну до повного капітального ремонту офісів.

Дизайнери розроблять дизайн-проект, після затвердження якого буде виконано демонтажні, сантехнічні,електромонтажні та оздоблювальні роботи, установка систем кондиціонування, вентиляції ,пожежної безпеки. Після закінчення ремонту фахівці допоможуть встановити меблі й створять індивідуальний інтер’єр відповідно до побажань клієнта. Ціна визначається індивідуально.